Ze względu na to, że żadna sprawa nie jest taka sama, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy „ofertę skrojoną na miarę”. Oferujemy pełny zakres usług prawnych o najwyższych standardach dopasowany dla najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi cechują się profesjonalizmem oraz terminowością.

Oferta przygotowana dla przedsiębiorców obejmuje odpowiednio wyceniane jednorazowe zlecenie sprawy lub zawarcie umowy o stałą współpracę w ramach indywidualnie  umówionego wynagrodzenia ryczałtowego.

Wstępne konsultacje (porady prawne) pozostają udzielane na rzecz przedsiębiorców w całości nieodpłatnie, niezależnie  od tego czy sprawa zostanie nam powierzona do prowadzenia.

Oferowane przez  nas usługi obejmują stałą, bieżącą i doraźną obsługę prawną przedsiębiorców, windykację, prowadzenie pertraktacji, przygotowywanie opinii, umów, dokumentacji korporacyjnej, prowadzenie postępowań sądowych oraz pozyskiwanie dofinansowań z publicznych środków krajowych i europejskich. Zajmujemy się również zakładaniem oraz  likwidacją wszelkich  form działalności  gospodarczej, w tym prowadzeniem postępowań upadłościowych. Niezależnie od powyższego prowadzimy szkolenia i audyt prawny przedsiębiorstw.

Zapraszamy do współpracy.